:: در صورت نبودن و یا اشکال لینک دانلود کتاب ها، لطفا در نظرات همان مطلب اطلاع دهید

تا در اسرع وقت رسیدگی و یا راهنمایی شود ::

if download link is not working, please tell us in comments field.

سیستمهای امنیتی فروشگاهی

on . در مجموعه مخابرات

 سیستمهای امنیتی RFID بصورت گسترده به عنوان دزدگیرهای فروشگاهی و نیز تامین امنیت کتابخانه و نمایشگاهها استفاده میشود . این سیستمها دارای یک زوج آنتن آشکار ساز و تعدادی برچسب یا آویز ( TAG ) می باشد . عملکرد این دستگاهها بر اساس امواج الکترو مغناطیس بوده و آنتن آشکار ساز به حضور برچسب در نزدیکی خود عکس العمل نشان میدهد .

آنتن دستگاه در خروجی فروشگاه یا محل مورد نظر نصب می شود و برچسب یا آویز ها به کالاها یا اشیاء مورد محافظت الصاق می گردد . روش اتصال آویزها به گونه ای است که جدا کردن آن بدون ابزار مخصوص امکان پذیر نیست . این کار توسط مسئول کنترل خروج کالا پس از تایید و تطبیق فاکتور فروش بوسیله ابزاری بنام جدا کننده یا خلاص کن انجام می شود. در مورد برچسب ها نیز ابزاری بنام غیر فعال کننده وجود دارد که بدون جدا کردن برچسب آنرا غیر فعال می کند .

 

بیشترین استفاده آویز های ( RFID ) در فروشگاههای لباس بوده و این آویزها پس از جدا کردن از روی لباس مجددا" قابل استفاده می باشد.

در حال حاضر انواع مختلف این دستگاهها با طرحهای متنوع آنتن برای سلیقه های گوناگون و رنگ های منطبق با دکوراسیون محل ، همچنین انواع تک آنتن ، دو آنتن و یا بیشتر مناسب اندازه و عرض ورودی و خروجی محل قابل ارائه میباشد.

امکان ارائه تنوع وسیعی از مدلهای مختلف ، قیمت مناسبتر ، نصب و خدمات پس از فروش سریع و آسان محصولات این شرکت را از انواع مشابه خارجی ممتاز میکند.

منبع : http://traceability.blogsky.com

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین کتاب ها