:: در صورت نبودن و یا اشکال لینک دانلود کتاب ها، لطفا در نظرات همان مطلب اطلاع دهید

تا در اسرع وقت رسیدگی و یا راهنمایی شود ::

مدیریت سبد ExcelPortfolio - نسخه 1.6

on . در مجموعه Excel

سبد مدیریت سهام اکسل

با توجه به کمبود نرم افزار مطلوبی برای مدیریت سبد سهام بورسی ایران، برآن شدیم که با توجه به نیاز کاربران این حوزه، برنامه ای بر پایه اکسل طراحی کنیم که تا حد امکان این نیاز را برطرف کند. 

یکی از دلایلی که تصمیم گرفته شد از اکسل برای این برنامه استفاده شود، ساده بودن و آشنا بودن اکثر کاربران این حوزه با آن بوده است. همچنین با توجه به نظرسنجی انجام شده، متوجه شدیم خیلی از کاربران تمایل ندارند که از برنامه های تحت وب استفاده کنند که یکی از دلایل اصلی شان عدم درج تریدهایشان در سرورها است که باعث ایجاد احتمال دسترسی هایی از دیگران می شود. در نهایت با توجه به نکات فوق و برخی دلایل دیگر تصیمیم گرفته شد از اکسل استفاده شود.

 

ویژگی ها:

1. سادگی ظاهر و کار کردن ساده با آن

طراحی این سبد پورتفوی به گونه ای بوده که ظاهر بسیار ساده و روان و تا جای امکان به دور از پیچیدگی بوده.

2. آپدیت قیمت ها از سایت سازمان بورس

تمامی قیمت ها و اطلاعات مورد استفاده در این برنامه از خروجی سایت رسمی سازمان بورس می باشد. تمامی این اطلاعات با یک کلیک قابل آپدیت شدن هستند. و همه محاسبات بر اساس همین قیمت ها به صورت خودکار به روز می شوند.

3. آرشیو شدن خودکار سهام فروش رفته

پس از فروش سهم، سطر مربوط به همان سهم حذف می گردد و اطلاعات مورد نیاز در صفحه آرشیو، آرشیو می شوند. بدین ترتیب کاربر می تواند به سادگی و با یک نگاه عملکرد تریدهای خود را مشاهده کند.

4. خرید و فروش پله ای ساده

یکی از مشکلاتی که اکثر برنامه ها دارند یا خود کاربر برای محاسبه نیاز به زمان دارد، خرید یا فروش پله ای است. در این برنامه برای خرید و فروش پله ای فرم های جداگانه ای در نظر گرفته شده است که کاربر با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، پارامترها محاسبه می شوند و اگر خرید پله ای بود به صورت خودکار به سطر سهم اضافه و اگر فروش پله ای بود به صفحه آرشیو اضافه خواهد شد و سطر سهم با اطلاعات جدید آپدیت خواهد شد.

5. هشدار برای حد ضرر

برای هر سهم می توان حد ضرر و حاشیه سود در نظر گرفت. وقتی قیمت کمتر از حد ضرر مشخص شده می شود در ستون مربوط به هشدار، علامت اخطار ظاهر می شود. شایان ذکر است که با توجه به نظریات کارشناسان، برای رسیدن به هدف تایین شده هشداری در نظر گرفته نشده است.

6. آماده بودن نمادها و لیست کشویی برای انتخاب آن

در ستون نمادها، می توان نماد را از لیست کشویی به راحتی انتخاب کرد. ترتیب نمادها بر اساس حروف الفبا می باشد که کاربر به سادگی و سرعت بالاتری آن را انتخاب کند. اگر سهمی تازه وارد بورس شده باشد و یا به هر دلیل دیگری در این لیست وجود نداشته باشد، می توان ابتدا با آپدیت قیمت ها و سپس زدن دکمه به روزرسانی لیست نمادها، آن نماد را به لیست کشویی اضافه کرد.

7. آگاهی از وجود نسخه جدید نرم افزار

با یک کلیک می توانید متوجه شوید که نسخه جدیدی از نرم افزار موجود است یا شما آخرین نسخه را در اختیار دارید.

 

نکات:

* ارزش کنونی در هر سهم، بر اساس  آخرین قیمت فعلی در جدول می باشد و کارمزد فروش استاندارد در نظر گرفته شده است. یعنی اگر شما با همان قیمت بفروشید ارزش کنونی، ارزشی است که در آن کارمزد فروش نیز حساب شده است. البته باید به این نکته توجه داشت که در حال حاضر در بیشتر کارگزاری ها طرح های برای مشتریانشان وجود دارد که کارمزد کمتری بسته به حجم خرید و فروش و امتیاز کاربر می گیرند. ولی به دلیل این که در هنگام وارد کردن اطلاعات برای خرید، ارزش از کارگزاری و محاسبه کارمزدهای خرید گرفته می شود و برای فروش هم به همین صورت است، اطلاعات در آرشیو کاملا دقیق بر اساس ترید شما می باشد.

* یکی دیگر ازمشکلاتی که در این قبیل برنامه ها وجود دارد این است که حروف ک و ی در دیتابیس سازمان بورس عربی هستند و هنگام استفاده از آن در برنامه های اینچنینی مشکلاتی مانند پیدا نکردن کلماتی که از این دو کاراکتر عربی استفاده می کنند و ... وجود دارد. در این برنامه مشکل فوق برطرف گردیده و هنگام تایپ نام نماد با کیبورد فارسی یا جستجوی کلمات مشکلی بوجود نخواهد آمد.

 

در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و یا اشکال در نرم افزار می توانید آن را در همین صفحه مطرح نمایید.

نسخه جاری دارای 7 روز زمان آزمایشی رایگان می باشد و پس از آن بایستی کلید فعالسازی خریده شود که تعرفه های آن طبق جدول زیر است:

 

6 ماهه: 6000 تومان
1 ساله: 10000 تومان

 

برای خرید کلید فعالسازی می توانید هزینه مورد نظر را با استفاده ازلینک های بالا (پرداخت به سید حامد موسوی نژاد) پرداخت نمایید و Computer Code خود را در قسمت توضیحات وارد نمایید و شماره پیگیری را برای ما به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل نمایید تا در حداکثر 24 ساعت کد فعالسازی را دریافت نمایید.

فايل‌ها:
(0 امتيازات)
نويسنده سید حامد موسوی نژاد
تاريخ 1396-12-06
حجم فايل 2.53 MB
دانلود 226

با آرزوی سلامتی و تریدهای موفق برای شما عزیزان

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین کتاب ها